Okulary męskie Solano

Poszukując idealnych okularów staramy się połączyć funkcjonalność z estetyką wykonania bez względu na to czy potrzebujemy okularów korekcyjnych czy przeciwsłonecznych. Okulary powinny nie tylko pasować do kształtu twarzy, ogólnej budowy ciała, ale również do stylu, jaki jest nam najbliższy. Jeśli ktoś stawia na minimalizm i klasykę raczej nie będzie czuł się dobrze w ekstrawaganckich oprawkach o jaskrawej barwie. I odwrotnie: dla osób kochających kolory i fikuśne, nietuzinkowe kształty klasyczne oprawki i szkła mogą okazać się zbyt nudne.

Okulary męskie Solano z kategorii przeciwsłoneczne to szeroki wybór soczewek różnego typuOferta okularów dla panów

 

 

Oferta męskich okularów rozszerza się z roku na rok. Panowie również chcą podążać za aktualnymi trendami i często chcą dodać odrobiny animuszu do swojej powtarzalnej (i czasem nudnej) stylizacji. W ofercie męskich okularów możemy wyróżnić zasadniczo dwie główne grupy:

  • okulary korekcyjne
  • okulary przeciwsłoneczne.

Okulary Solano męskie z kategorii korekcyjne to okulary przeznaczone dla osób, które mają wadę wzroku i odpowiednie szkła są im niezbędne, aby swobodnie czytać czy prowadzić samochód. Warto podkreślić, że marka Solano od lat dba o najwyższą jakość wykonania okularów, tak by grono zadowolonych klientów stale się rozszerzało. Okulary Solano męskie to gwarancja komfortu użytkowania na długie lata i wysokiej jakości szkieł korekcyjnych.

Okulary męskie Solano z kategorii przeciwsłoneczne to szeroki wybór soczewek różnego typu. Najpopularniejszymi są soczewki z kategorii 3, które są zaciemnione na ok.75%, co stanowi optymalną barierę dla szkodliwych promieni ultrafioletowych. Są one idealne do prowadzenia samochodu w upalne dni, jak również spędzania czasu na słonecznej plaży. Jeśli zaś wybieramy się w miejsce, gdzie panują ekstremalne temperatury wówczas warto zaopatrzyć się w soczewki kategorii 4, których przyciemnienie jest na poziomie 95%, co niemal całkowicie blokuje dostęp szkodliwego promieniowania. Jednak tego typu soczewek nie należy używać w trakcie jazdy samochodem, ponieważ mogą znacząco zaburzać widzenie.

Prawidłowy dobór okularów


Prawidłowy dobór okularów jest niezwykle istotny. Warto jednak skorzystać z usług profesjonalnego doradcy i stylisty, który w salonach optycznych Solano jest do dyspozycji klientów. Pomoże on odpowiednio dobrać kształt, kolor i grubość oprawek, podpowie który model może udoskonalić nasz codzienny styl i nadać mu odrobiny wdzięku i pikanterii. Prawidłowo dobrane okulary to nie tylko poprawa wyglądu zewnętrznego, ale też funkcjonalność i komfort życia codziennego.

About the Author

Może Cię także zainteresować